Neler yeni

Neden İnceleyenler Kulübünde Yazmalısınız?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Katılım
18 Ocak 2023
Mesajlar
13,982
Çözümler
77
Tepki puanı
40,116
Puanları
313
Konum
Cumhuriyet Toprakları
Web sitesi
www.inceleriz.com
Merhaba Dostlar;

Aslında sebebi basit, sizler de tüm deneyimlerinizi inceleyenler kulübünde yazmalısınız ki mevcut koşullarda bir tekelleşme, ticarileşme, rant elde etme ilkesi üzerine kurulmuş olan gerek teknoloji gerek edebiyat gerekse güncel hayata dair tüm paylaşımlarda GERÇEK ve DOĞRU BİLGİ kaynağına insanların ulaşmasına katkı sunabilesiniz.

Şöyle etrafınıza bir bakın lütfen. Kafelerde, alışveriş merkezlerinde ve hatta yolda yürürken herkes elinde telefon ya bir bilgiye ulaşmaya ya da eğlenmeye, sosyal gündemi takip etmeye uğraşıyor. Sosyal mecradan elbette kibilgiye ulaşılabilir ancak internet nasıl ki bilgiye uılaşmanın en kolay yolu ise, DOĞRU BİLGİYE ulaşmanın da ne yazık ki en zor yollarından birisi.

Bizler istiyoruz ki sizlerden oluşan gerçek kullanıcı kitlesinin yaşamış olduğu gerçek deneyimlerinin genel sonuçlarına insanlar buradan ulaşabilsinler.

Mesela İnstagram gibi çok popüler olan alanları takip ettiğimizde görüyoruz ki herkes uzman, herkes profesçr, herkes bilim insası ve herkes bir bilge edası ile bilgi paylaşıyor ancak temeline baktığımızda bu bilgilerin ya mesnetsiz, ya kaynaksız ya da tamamen uydurma olduğunu görüyoruz çünkü herkeste bir popüler olma, tanınma, bilinme çabası mevcut.

İnceleyenler kulübünde, okduğunuz bir kitabın sizde uyandırdığı duygu ve düşünceleri paylaşabilir, bu kitabı tavsiye edebilirsiniz.

İnceleyenler kulübünde, Scooter deneyiminizi paylaşabilirsiniz, kahve içtiğiniz mekânı bizlere anlatabilirsiniz, satın aldığınız arabanın performansını veya memnuniyetsizliğinizi bizlere aktarabilirsiniz, kullandığınız sosyal mecra ile ilgili hoşnutsuzluklarınızı dile getirebilirsiniz çünkü bunların tamamı hayata dair gerçek bilgiler olacak.

Sizlerden tek ricamız, bizlerin yıllardır uyguladığı ÖZGÜN İÇERİK ilkesinin dışına çıkmamanız ve sağdan soldan duyduğunuz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile forumda paylaşmamanız yöndedir.

Bu forumda hit almak, üye sirkülasyonu arttırmak veya ''Paylaşılsın da, kim ne paylaşırsa paylaşsın'' mantığında ticari bir çıkarım sağlamak derdimiz yok. İnternet dünyasında çok az olan GERÇEK BİLGİ / GERÇEK DENEYİM sonuçlarının Halka aktarılmasıdır tek amacımız. Bu nedenle kopyala yapıştır içeriklere onay vermediğimizi de belirtmek isteriz.

Paylaşımlarınıza dair bizlerden ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği sağlayabilirsiniz.

Katkılarınızı bekliyor, şimdiden teşekkürleirmizi sunuyoruz :cay:
 
Üst