Neler yeni

LG DFB512 Limit Termostat Kronik Sorunlu mu ? Bu Kollar Neden Yamuldu?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Katılım
18 Ocak 2023
Mesajlar
13,982
Çözümler
77
Tepki puanı
40,112
Puanları
313
Konum
Cumhuriyet Toprakları
Web sitesi
www.inceleriz.com
LG Türkiye yetkilileri tüketiciye bu konuda açıklama yapmak istemiyor ancak eğer benim tahmin ettiğim gibi bir limit termostat sorunu ise bu bir güvenlik açığı demektir ve tüketici adına ciddi derecede olumsuz sonuçları olur. Daha garantisi bitmemiş ürün ile ilgili LG Türkiye yetkilileri lutfediyormuş gibi ''Tamam parçaları ücretsiz değiştireceğiz'' diye bilgi vermiş ancak arızanın nedenine dair hiçbir bilgi paylaşılmıyor.

LG DFB512 model Bulaşık Makinesi olanlar dikkatli olsunlar. Hatta ben insanlara bu makinenin DFC512 olanını önerdim aylarca. Aman Dikkat!

Bu arada yetkili servis emekçisi dostlarımız ile ilgili bir durum olmadığını hemen vurgulayalım. Bu tamamen firma politikalarına dair eleştiri içeriğidir.

Daha iki yaşını doldurmadan kapı contası eriyen, Fıskiye kolları eğrilen GARANTİ DAHİLİNDE ürün için bir açıklama yapmamak, ürün değişimi yapmamak, lütfediyormuş gibi ücretsiz parça değişimine onay vermek de zaten LG satış Sonrası Hizmet kalitesine yakışırdı.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

@Tesla usta sence bu sorun benim düşündüğüm gibi suyun sıcaklığını kontrol eden sistemin devre dışı kalması veya hatalı okuma yapması neticesi aşırı ısınması ve hatta suyun kaynaması gibi bir durum neticesi olabilir mi?
 

Tesla

Moderator
Moderator
Katılım
18 Ocak 2023
Mesajlar
951
Çözümler
6
Tepki puanı
2,109
Puanları
193
Web sitesi
www.inceleriz.com
Usta ntc problemi yada anakart ntc sinyalini hatalı okuyor olabilir bu gibi durumlarda cihaz ın koruma ya geçip arıza kodu vermesi gerekir cihaz sahibinde kablo dijital termometre varsa çalışırken ısı ölçümü yapması bize ve servis e yol gösterici olur
 
Üst