Neler yeni

Sohbet ­čŹö­čŹ┐­čŹŤ─░NCELER─░Z CAFEÔśĽ­čąĄ­čŹÁ

osmanke

M├╝davim
Kadim ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2023
Tepki puan─▒
2,636
Puanlar─▒
113
Web sitesi
turkvod.com
Arkada┼člar siz t┼č├Ârtten monta ge├žtiniz biz kombiye ge├žtik art─▒k,─▒n yani istanbulda kar ya─čsa ne olacak en fazla 3 g├╝n kuru so─čuk ama bu sene allah,tan bu s─▒ralar iyi ya─čmur ya─čd─▒ ben memnunum zira susuzluk ya┼čayabiliriz bunun yaz─▒ var k─▒┼č─▒ var yani hem berekettir topra─č─▒ olan ├žif├žilerimize,de iyi gelmi┼čtir ya─čmur herkese selamlar,sevgiler istanbuldan.:bye:)

Adem Helvac─▒

Everybody Dies
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2023
├ç├Âz├╝mler
73
Tepki puan─▒
25,014
Puanlar─▒
213
Web sitesi
www.inceleriz.com
Arkada┼člar siz t┼č├Ârtten monta ge├žtiniz biz kombiye ge├žtik art─▒k,─▒n yani istanbulda kar ya─čsa ne olacak en fazla 3 g├╝n kuru so─čuk ama bu sene allah,tan bu s─▒ralar iyi ya─čmur ya─čd─▒ ben memnunum zira susuzluk ya┼čayabiliriz bunun yaz─▒ var k─▒┼č─▒ var yani hem berekettir topra─č─▒ olan ├žif├žilerimize,de iyi gelmi┼čtir ya─čmur herkese selamlar,sevgiler istanbuldan.:bye:)
Abi sel haberleri felaket ben de fark─▒nday─▒m ama di─čer yandan t├╝m bunlar─▒n k─▒smen de olsa barajlara olumlu etkisi olmas─▒ geliyor akl─▒ma.
Ke┼čke altyap─▒lar sa─čl─▒kl─▒ olsa da tatl─▒ su denize gidip yok olaca─č─▒na kay─▒ps─▒z ┼čekile barajlara y├Ânelse.

Murat ALA

Moderator
Moderator
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ub 2023
├ç├Âz├╝mler
31
Tepki puan─▒
7,637
Puanlar─▒
213
2-3 ak┼čamd─▒r yak─▒yoruz bizde kombileri. Ankara iyi so─čuttu. Bug├╝n bir par├ža g├╝zel hava.

Faruk KATI

Forumun Dinamik Y├╝z├╝ ­čśë
Kadim ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Nis 2023
├ç├Âz├╝mler
1
Tepki puan─▒
2,322
Puanlar─▒
113
Web sitesi